Brak obrazka

Tynki, Elewacje, Docieplenia

Nam możesz zaufać

Brak obrazka
Brak obrazka

Specjaliści od mokrej roboty

Brak obrazka

Oferujemy konkurencyjne ceny!

z7080193QUkladanie-pierwszej-warstwy-ocieplenia--welna-powinnaNaszą działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku - początkowo pod nazwą OBELIX. Kilka lat później, na prośbę francuskiego wydawnictwa Albert René, zmieniliśmy dotychczasową nazwę, która okazała się być zastrzeżona i od tego momentu funkcjonujemy pod nazwą „OBELISK” Usługi Remontowo Budowlane.

Obecnie zajmujemy się wykonywaniem prac budowlanych na terenie Lublina i najbliższych okolic. Początkowo realizowaliśmy tylko prace brukarskie, ale od 2002 roku zajęliśmy się wykonywaniem elewacji i tynków maszynowych. Tą działalność OBELISK kontynuuje do dziś, a usługi brukarskie z kolei realizowane są przez Firmę ASTERIX, której właścicielem jest nasz kolega i były współpracownik.

Działamy lokalnie, obsługując głównie klientów z Lublina i okolic. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, wspólnotami, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz odbiorcami indywidualnymi. Obecnie posiadamy biuro przy ul. Zemborzyckiej 112 c w Lublinie.

"OBELISK"
Mgr inż Grzegorz Palusiński
20-853 Lublin

ul. Żelazowej Woli 15/12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro:
20-445 Lublin

ul. Zemborzycka 112C
tel. 606 710 823