Brak obrazka

Tynki, Elewacje, Docieplenia

Nam możesz zaufać

Brak obrazka
Brak obrazka

Specjaliści od mokrej roboty

Brak obrazka

Oferujemy konkurencyjne ceny!

Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. W czasie wykonywania naszych projektów korzystamy tylko ze sprawdzonego i niezawodnego sprzętu tak, by prace były przeprowadzone sprawnie, profesjonalnie i na czas. Jesteśmy doceniani ze względu na fakt, iż przyjmujemy zlecenia z trudnym okresem wykonania, tuż przed zimą i zawsze terminowo kończymy nasze zobowiązania (tak było np. w przypadku budynków przy ul. Godebskiego i ul. Strzębosza 3 w Lublinie).

Ponadto byliśmy wykonawcami 2500 m² elewacji w okresie zimowym, od stycznia do kwietnia, na obiekcie Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Schroniska dla Psów i Kotów w Lublinie. Podczas prowadzenia prac w ujemnych temperaturach całkowicie zabezpieczyliśmy budynek plandekami ochronnymi i pracowaliśmy przy nagrzewnicach nawet przy piętnastostopniowych mrozach.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie naszych usług o czym mogą świadczyć liczne referencje, wystawione przez naszych zadowolonych Klientów.

Wybrane obiekty referencyjne:

"OBELISK"
Mgr inż Grzegorz Palusiński
20-853 Lublin

ul. Żelazowej Woli 15/12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro:
20-445 Lublin

ul. Zemborzycka 112C
tel. 606 710 823